info@academyit.net 02144284207

خلاصه دوره

آموزش وب مستر تولز (سرچ کنسول) و نحوه کار با آن

امتیاز
آموزش وب مستر تولز (سرچ کنسول) و نحوه کار با آن مدت زمان 01:35:09
تعداد ویدئوها 9 فایل
درصد تکمیل 100%
100%

مدرس دوره

علی عارفی نیا

مدرس و متخصص ارشد حوزه طراحی و برنامه نویسی با بیش از 13 سال سابقه کارب و بیش از 9 سال سابقه تدریس

مشاوره تلفنی

با ما تماس بگیرید

درصورتی که نیاز به مشاوره تلفنی دارید لطفا در روز های شنبه تا 4 شنبه بین ساعات 9 الی 16 با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید تا مشاوران دوره در این زمینه شما را راهنمایی کنند .
02144284207
آموزش وب مستر تولز (سرچ کنسول) و نحوه کار با آن
در این آموزش بخش های مختلف سرچ کنسول را به طور کامل بررسی میکنیم

آموزش سرچ کنسول به زبان ساده

بدون شک مهمترین موتور جستجو در دنیا وب گوگل می باشد و بیش از 90% کاربران برای جستجو در صفحات وب از این موتور جستجو بسیار حرفه ای و قدرتمند استفاده میکنند .
یکی از ابزار های بسیار حرفه ای و تخصصی که به صورت کاملا رایگان توسط گوگل در اختیار صاحبان وب سایت ها و وب مستر ها قرار گرفته است ، ابزار وب مستر تولز یا گوگل کنسول می باشد  .
در واقع گوگل بخشی از ابزار های خود را که به وسیله آنها وب سایت ها را آنالیز میکند و در نتایج جستجو قرار میدهد را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میدهد تا به وسیله این ابزار برخورد خزنده های گوگل را با وب سایت خود بررسی کنند و همچنین از میزان خطا های سرور و ... در وب سایت خود مطلع شوند ، همچنین با استفاده از این ابزار میتوان بررسی کرد که در کلمات کلیدی هدف در حال حاضر در چه صفحه ای هستیم و چندین و چند ابزار بسیار حرفه ای و تخصصی دیگر .
قطعا وب مستر تولز بزرگترین و مهمترین ابزار ی است که کار با آن برای هر وب مستر و یا صاحب سایتی الزامی و ضرور ری می باشد .
در این آموزش قصد داریم تا شما را با تمامی بخش های مختلف این ابزار کاملا حرفه ای آشنا کنیم و به شما آموزش دهیم چگونه از این ابزار در زمینه بهبود رتبه وب سایت خود استفاده نمایید .

 

این دوره آموزشی برای کابران دوره سئو و بهینه سازی وب سایت به صورت رایگان ارائه خواهد شد .

هنوز نظری ثبت نشده است ...

ارسال نظر