info@academyit.net 02144284207

خلاصه دوره

آموزش وب مستر تولز

امتیاز
آموزش وب مستر تولز مدت زمان 01:35:09
تعداد ویدئوها 9 فایل
درصد تکمیل 100%
100%

مدرس دوره

علی عارفی نیا

مدرس و متخصص ارشد حوزه طراحی و برنامه نویسی با بیش از 13 سال سابقه کارب و بیش از 9 سال سابقه تدریس

مشاوره تلفنی

با ما تماس بگیرید

درصورتی که نیاز به مشاوره تلفنی دارید لطفا در روز های شنبه تا 4 شنبه بین ساعات 9 الی 16 با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید تا مشاوران دوره در این زمینه شما را راهنمایی کنند .
02144284207
آموزش وب مستر تولز

آموزش وب مستر تولز

بدون شک مهمترین موتور جستجو در دنیا وب گوگل می باشد و بیش از 90% کاربران برای جستجو در صفحات وب از این موتور جستجو بسیار حرفه ای و قدرتمند استفاده میکنند .
یکی از ابزار های بسیار حرفه ای و تخصصی که به صورت کاملا رایگان توسط گوگل در اختیار صاحبان وب سایت ها و وب مستر ها قرار گرفته است ، ابزار وب مستر تولز یا گوگل کنسول می باشد  .
در واقع گوگل بخشی از ابزار های خود را که به وسیله آنها وب سایت ها را آنالیز میکند و در نتایج جستجو قرار میدهد را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میدهد تا به وسیله این ابزار برخورد خزنده های گوگل را با وب سایت خود بررسی کنند و همچنین از میزان خطا های سرور و ... در وب سایت خود مطلع شوند ، همچنین با استفاده از این ابزار میتوان بررسی کرد که در کلمات کلیدی هدف در حال حاضر در چه صفحه ای هستیم و چندین و چند ابزار بسیار حرفه ای و تخصصی دیگر .
قطعا وب مستر تولز بزرگترین و مهمترین ابزار ی است که کار با آن برای هر وب مستر و یا صاحب سایتی الزامی و ضرور ری می باشد .
در این آموزش قصد داریم تا شما را با تمامی بخش های مختلف این ابزار کاملا حرفه ای آشنا کنیم و به شما آموزش دهیم چگونه از این ابزار در زمینه بهبود رتبه وب سایت خود استفاده نمایید .

 

این دوره آموزشی برای کابران دوره سئو و بهینه سازی وب سایت به صورت رایگان ارائه خواهد شد .

هنوز نظری ثبت نشده است ...

ارسال نظر